Ačiū, kad domitės STIHL interneto partnerio programa. Spauskite ˮSpausti čia, kad aktyvuoti jūsų internetinę svetainęˮ. Netrukus gausite elektroninį laišką su patvirtinimo informacija.

Ačiū ir sveiki atvykę į STIHL interneto partnerio programą.

irankiucentras.lt Autorizuotas STIHL serviso dileris
1571ab29-9b1e-483e-a0ee-a63daec9e3c3

Rollomatic E, 3/8", 1,6 mm

Korpusą sudaro trys elektra suvirintos metalo plokštės, iš kurių viduriniosios didžioji dalis yra išpjaustyta. Mažesnis svoris ir didelis stabilumas užtikrinamas dėl mažos ir didelės juostos galinės dalies.

Versija Kaina
Juosta pjovimo .⅜ 1.6'', 50 cm
45,00 € (su PVM)
Juosta pjovimo .⅜ 1.6'', 40 cm
36,00 € (su PVM)
Juosta pjovimo .⅜ 1.6'', 63 cm
50,00 € (su PVM)
Juosta pjovimo .⅜ 1.6'', 45 cm
42,00 € (su PVM)

Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.